Filma Me Titra Shqip: Love Wedding Repeat

100 min 2020 5,7 / 114
Kategoria: Komedi
Viti: Apr 10, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 61,778
Shikime: 1755
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Duke u munduar ta bëjë dasmën e motrës së tij të shkojë mirë, Xheku e gjen veten mes ish-të dashurës së tij të inatosur, një të ftuari të paftuar me një sekret, një ilaçi gjumi në vendin e gabuar dhe vajzës që u largua në një version alternativ të së njëjtës ditë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR