Filma Me Titra Shqip: Mr. Jones

119 min 2019 6,4 / 39
Viti: Oct 25, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,158
Shikime: 1750
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një gazetar nga Uellsi nxjerr në media lajmin për urinë në Bashimin Sovjetik, në fillim të viteve 30. Ky lajm do i shkaktojë atij telashe dhe peripeci të shumta, në udhëtimin e tij në Bashkimin Sovjetik.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR