Filma Me Titra Shqip: Nina

90 min 2016 5,4 / 50
Kategoria: Dramatik
Viti: Apr 22, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,985
Shikime: 1232
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e muzikantes së xhazit dhe pianistes klasike Nina Simone, ngritja e saj në famë dhe marrëdhëniet me menaxherin e saj Klifton Henderson.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR