Filma Me Titra Shqip: Storm Boy

99 min 2019 7,3 / 35
Kategoria: Dramatik Aventure
Viti: Jan 17, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,67
Shikime: 1659
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Majkëlli bën një jetë monotone me babanë e tij vetmitar, në një vijë bregdetare të shkretë. Por, kur ai krijon lidhje të ngushtë me një pelikan, jeta e tij merr një kthesë të re dhe të papritur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR