Filma Me Titra Shqip: The Battle: Roar to Victory

135 min 2019 7,9 / 7
Viti: Aug 7, 2019
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 7,919
Shikime: 3695
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Gjatë një periudhe 4 ditore, zhvillohet një betejë e ashpër midis milicisë koreane dhe forcave japoneze imperialiste në Mançuri të Kinës. Milicia përfshin një mjeshtër shpatë dhe një qitës të zotin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR