Filma Me Titra Shqip: We Summon the Darkness

83 min 2019 6,6 / 7
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Dec 13, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18,998
Shikime: 972
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e tre vajzave që ndjekin një kult djallëzor të drejtuar nga babai i njërës prej tyre. Ata do të nxiten për vrasjet e radhës si një mënyrë për të përmbushur zemërimin e Zotit, por diçka bëhet pengesë dhe dikush tradhëton.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR