Filma Me Titra Shqip: Grown Ups 2

100 min 2013 5,9 / 2372
Kategoria: Komedi
Viti: Jul 11, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,656
Shikime: 1896
Trailer: YouTube
Pershkrimi
“Si Fëmijë 2”, rikthehet me ca shtesa që do ta bëjnë këtë film akoma më zbavitës. Pas fundjavës së paharruar vite më parë, Leni vendos që të shpërngulë familjennë qytezën e lindjes, për të qënë afër miqve. Por mes horrave të vjetër, horrave të rinj, shoferëve të autobusëve të pakontrollueshëm, policëve mbi ski dhe 400 njerëzve që futen në çdo festë, Leni zbulon se ndonjëherë çmenduritë të ndjekin kudo që të shkosh...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR