Filma Me Titra Shqip: Yeh Saali Aashiqui

130 min 2019 9,8 / 3
Kategoria: Thriller Romance
Viti: Nov 29, 2019
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 1,378
Shikime: 2020
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur Sahili takoi Mitteen në shkollën e menaxhimit të hoteleve, ishte për të dy dashuri me shikim të parë. Dashuria e tyre ishte gjithçka: perfekte dhe pa asnjë difekt. Por një ngjarje e papritur në shkollë e kthen ëndrrën e tyre të bërë realitet në makth dhe i bën të kuptojnë sa e rëndësishme është ta njohësh mirë partnerin para se të fillosh një lidhje romantike.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR