Filma Me Titra Shqip: Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge

80 min 2020 8,3 / 111
Viti: Apr 12, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 156,853
Shikime: 2157
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Legjenda e Akrepit dhe hyrje tij në kampionatin Mortal Kombat për tu hakmarrë ndaj vrasësit të familjes së tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR