Filma Me Titra Shqip: Little Spirou

0 min 2017 5,1 / 50
Kategoria: Komedi
Viti: Sep 27, 2017
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 4,197
Shikime: 1575
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Spiruja i vogël, është një nxënës që nuk dëshiron të ndjekë profesionin që ka paracaktuar familja për të. Së bashku me shokët e tij trazovaçë dhe komikë, ai vendos të organizojë një udhëtim rreth botës, me vajzën që i pëlqen, para se të hyjë në botën e ngrysur të të rriturve...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR