Filma Me Titra Shqip: Butt Boy

99 min 2019 5,5 / 2
Kategoria: Komedi Thriller
Viti: Sep 21, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,749
Shikime: 1410
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Detektivi Foks e dashuron punën dhe alkoolin. Pasi shkon tek Alkoolistët Anonimë, sponsori i tij, Çip, bëhet i dyshuari kryesor në hetimin e tij për një fëmijë të humbur. Foks fillon të besojë gjithashtu që njerëzit po zhduken brenda prapanicës së Çipit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR