Filma Me Titra Shqip: Endings, Beginnings

110 min 2019 6,9 / 8
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Sep 8, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 22,37
Shikime: 2582
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grua rreth të 30-ve përballet me dashuri dhe ndarje gjatë një periudhe një vjeçare. Gjatë kësaj kohe, ajo do të zbulojë sekretet e jetës së saj nëpërmjet ngjarjeve dhe vendeve më të papritura.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR