Filma Me Titra Shqip: Jarhead 2: Field of Fire

103 min 2014 5,8 / 125
Kategoria: Lufte Aksion
Viti: Aug 14, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,619
Shikime: 1871
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pa tanqe apo mbështetje ajrore, një tetar dhe ekipi i tij duhet të gjejnë guximin dhe fuqinë e duhur për të luftuar rrugën e tyre përmes Afganistanit të shkatërruar nga lufta dhe të mbajnë të sigurt një grua anti-talebane.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR