Filma Me Titra Shqip: National Security

88 min 2003 5,7 / 510
Kategoria: Aksion Komedi Krim Thriller
Viti: Jan 17, 2003
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 8,674
Shikime: 3896
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ërl dhe Henk nuk arrijnë të bëhen policë dhe fillojnë punë si roje sigurie. Dy rojet e hallakatur do të bashkëpunojnë për të rrëzuar një rreth trafikimi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR