Filma Me Titra Shqip: Gunless

89 min 2010 6,6 / 40
Kategoria: Dramatik Aksion Komedi
Viti: Apr 30, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,631
Shikime: 2108
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Montana Kid, një nga qitësi më të mirë në Amerikë, pasi u ka shpëtuar gjahtarëve të shpërblimeve sistemohet në një qytezë në Kanada, dhe ndryshon karakter....
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR