Filma Me Titra Shqip: The Quarry

98 min 2020 6 / 8
Kategoria: Krim Mister Thriller
Viti: Apr 17, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 34,829
Shikime: 2231
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një i larguar vret një prift që po udhëtonte dhe zë vendin e tij në një kishë të një qyteti të vogël, por shefi i policisë dyshon për veprime dashakeqëse.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR