Filma Me Titra Shqip: The Sky Is Pink

143 min 2019 7,9 / 24
Kategoria: Dramatik Familje Romance
Viti: Oct 11, 2019
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 3,969
Shikime: 1944
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e vërtetë dhe e pabesueshme e dashurisë së një çifti, treguar nga vajza e tyre, e cila është gazmore, e hidhur, guximtare dhe... e vdekur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR