Filma Me Titra Shqip: Thugs of Hindostan

164 min 2018 5,8 / 54
Kategoria: Aventure Aksion
Viti: Nov 7, 2018
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 5,078
Shikime: 1940
Pershkrimi
Një histori për dashurinë e një njeriu për kombin e tij dhe dashurinë e dikujt tjeter për pushtet. Një aventurë epike e mbushur me plot emocione dhe luftë në dete.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR