Filma Me Titra Shqip: Valhalla

105 min 2019 5,9 / 8
Viti: Oct 10, 2019
Gjuha Origjinale: DA
Popullariteti: 10,055
Shikime: 2606
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në kohën e luftëtarëve Vikingë dhe zotave të fuqishëm nordik, dy fëmijë të vegjël ndeshen me përbindësha dhe perëndi të inatosura që të parandalojnë një profeci të vjetër që mund të shkatërrojë botën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR