Filma Me Titra Shqip: Wendy

111 min 2020 6,7 / 3
Kategoria: Fantazi Aventure Familje
Viti: Feb 28, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 23,646
Shikime: 1964
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Humbur në një ishull misterioz, ku koha nuk të bën të rritesh, Uendi duhet të luftojë për të shpëtuar familjen, lirinë e saj dhe shpirtin gazmor nga rreziqet vdekjeprurëse të rritjes.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR