Filma Me Titra Shqip: The Roads Not Taken

85 min 2020 5 / 1
Kategoria: Dramatik
Viti: Mar 13, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,736
Shikime: 1621
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Filmi tregon një ditë në jetën e Leos dhe vajzës së tij, Molli, teksa ai noton nëpër jetë alternative që mund të kishte jetuar, duke e çuar Mollin të luftojë me rrugën e saj, të cilën ajo e konsideron të ardhmen e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR