Filma Me Titra Shqip: Abe

85 min 2020 0 / 0
Kategoria: Dramatik
Viti: Apr 30, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,689
Shikime: 1113
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Abe është një djalë 12-vjeçar nga Brooklyn që gatuan për të bashkuar familjen e tij gjysmë izraelite dhe gjysmë palestineze, por gjithçka shkon keq.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR