Filma Me Titra Shqip: Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

130 min 2011 8,1 / 12922
Kategoria: Fantazi Aventure
Viti: Jul 7, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 30,548
Shikime: 1889
Pershkrimi
Harry, Ron dhe Hermione vazhdojnë përpjekjen e tyre për të mposhtur Voldemortin e ligë një herë e përgjithmonë. Ashtu si gjërat fillojnë të duken pa shpresë për magjistarët e rinj, Harry zbulon një treshe të objekteve magjike që i dhurojnë atij me fuqi për të rivalizuar aftësitë e frikshme të Voldemort.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR