Filma Me Titra Shqip: Earth: One Amazing Day

95 min 2017 7,9 / 113
Kategoria: Familje
Viti: Aug 4, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 28,115
Shikime: 814
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Nga xhunglat ekzotike, malet e larta dhe ishujt e largëta, dokumentari na prezanton me një kast me personazhe të paharrueshme: një këlysh zebër i dëshpëruar për të kapërcyer një lumë të fryrë, një pinguin i cili ndërmerr heroikisht një udhëtim të përditshëm drejt vdekjes për të ushqyer familjen e tij, një familje balenash dhe një sloth në kërkimin e dashurisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR