Filma Me Titra Shqip: I Hate Kids

89 min 2019 6,9 / 7
Kategoria: Komedi
Viti: Jan 18, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4,393
Shikime: 879
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Niku shkrimtari i "I urrej fëmijët", po martohet kur 13 vjeçari Mejson pretendon të jetë fëmija i tij. Një fallxhor dhe një test ADN e konfirmojnë. Mejsoni ka qenë i adoptuar dhe nuk e di se kush është mamaja e tij e vërtetë. Bashkë me Nikun shkojnë të takojnë ish të dashurat që ka pasur para 14 vjetësh....
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR