Filma Me Titra Shqip: Butterflies

117 min 2018 7,3 / 38
Kategoria: Dramatik Komedi
Viti: Mar 30, 2018
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 2,72
Shikime: 1633
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në fshatin Hasanlar, 2 vëllezër dhe një motër që nuk e kanë njohur fare njeri-tjetrin dhe as babanë e tyre që do të varrosin, do të njohin më shumë për ta por edhe për veten...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR