Filma Me Titra Shqip: Party Hard, Die Young

90 min 2018 5,3 / 9
Kategoria: Thriller Horror
Viti: Mar 22, 2018
Gjuha Origjinale: DE
Popullariteti: 10,902
Shikime: 1366
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grup maturantësh diplomohen dhe largohen nga Kroacia për të shijuar "festën e jetës së tyre". Por ky udhëtim shndërrohet në një udhëtim tmerri, nga i cili jo të gjithë do të kthehen.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR