Filma Me Titra Shqip: Proceder

139 min 2019 8,5 / 17
Kategoria: Dramatik
Viti: Nov 29, 2019
Gjuha Origjinale: PL
Popullariteti: 3,197
Shikime: 2551
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e reperit Tomaz Çada, me shpirtin e një poeti dhe prirjen për t’u ngatërruar në telashe serioze. Çada, i vërtetë dhe i sinqertë ndaj dhimbjes në tekstet e tij, vdiq në rrethana të pashpjegueshme, duke tronditur fansat dhe vajzën që ai e donte.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR