Filma Me Titra Shqip: Sappho

86 min 2008 4,3 / 26
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Feb 29, 2008
Gjuha Origjinale: UK
Popullariteti: 3,254
Shikime: 4124
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Safo, një grua e sapo martuar Amerikane, në ishullin Grek të quajtur Lesbos ajo dashurohet me një grua të re. Ajo kalon nëpër vuajtjet e një dashurie të pa mundur, në mënyrë të ngjashme me poeten e njohur të kohërave të lashta, nga e cila kishte marrë dhe emrin Safo.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR