Filma Me Titra Shqip: Ateet

120 min 2020 0 / 0
Kategoria: Thriller Dramatik
Viti: Apr 21, 2020
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 7,863
Shikime: 2755
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ushtar i humbur në luftë dhe i etiketuar si i vdekur, kthehet pas disa vitesh për gruan dhe vajzën e tij, vetëm për të kuptuar se ato e kanë hedhur pas krahëve të kaluarën. Ndërsa ai përpiqet të rikthehet në jetën e tyre, parashtrohen pyetje nëse ai ka vdekur apo është gjallë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR