Filma Me Titra Shqip: NH10

115 min 2015 7 / 41
Viti: Mar 12, 2015
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 3,633
Shikime: 2230
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Arjun dhe Mira nisen në një udhëtim nga Delhi për të festuar ditëlindjen, por kur ata ndeshën rrugës me disa njerëz që vrasin për nderin e tyre, jeta e tyre ndryshon plotësisht. A do munden ata të mbijetojnë në një vend të humbur ku mbi të gjitha, gratë vetëm dhunohen.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR