Filma Me Titra Shqip: Piranhas

105 min 2019 6,8 / 277
Kategoria: Dramatik Krim
Viti: Feb 14, 2019
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 14,271
Shikime: 2964
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një bandë djemsh adoleshentë kërcasin rrugët e Napolit të armatosur me armë në ndore dhe AK-47 duke pritur ofertat e bosëve të tyre, e duke u ndeshur me bandat e tjera të Napolit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR