Filma Me Titra Shqip: Proxima

107 min 2019 6,7 / 67
Kategoria: Dramatik Aksion
Viti: Nov 27, 2019
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 10,233
Shikime: 843
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një astronaute përgatitet për një udhëtim 1 vjeçar, në Stacionin Ndërkombëtar Hapësinor. Përgatitjet dhe stërvitja nuk do të jenë të lehta.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR