Filma Me Titra Shqip: We Take the Low Road

0 min 2019 6 / 1
Kategoria: Dramatik
Viti: May 23, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,538
Shikime: 902
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një rrjedhje informacioni hedh dritë mbi korrupsionin midis qeverisë amerikane dhe industrisë farmaceutike. Pas daljes së këtij informacioni, fillon një seri vrasjesh që përfshin drejtorë të rëndësishëm në industrinë farmaceutike.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR