Filma Me Titra Shqip: Faith, Hope & Love

106 min 2019 6 / 2
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Mar 15, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,268
Shikime: 2598
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një balerinë e divorcuar rishtas hyn në një konkurs vallëzimi në një përpjekje të dëshpëruar për të shpëtuar studion e saj të kërcimit nga mbyllja. Çfarë ndodh kur besimi, shpresa dhe dashuria shkrihen në një?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR