Filma Me Titra Shqip: High Heel Homicide

81 min 2017 6,1 / 13
Kategoria: Thriller
Viti: Jun 20, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 26,735
Shikime: 3063
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vrasje me Taka të Larta : Pas një vargu vrasjesh në qytet, dy detektivë punojnë për të zgjidhur misterin dhe për të gjetur vrasësin. Te dhënat e tyre të vetme: të gjitha viktimat janë ish-policë dhe secili ka nga një shkronjë të kuqe të vizatuar në trup. Sa do të vdesin para se vrasësi të ketë dhënë mesazhin e tij? FILMI PËRMBAN SKENA SEKSUALE TË FORTA! NDALOHET SHIKIMI NËN 18 VJEÇ!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR