Filma Me Titra Shqip: Legends of the Fall

133 min 1994 7,4 / 1380
Viti: Dec 16, 1994
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,44
Shikime: 3894
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në vitet 1900, tri vëllezër dhe babai i tyre jetojnë në një vend të largët në Montana. Ata preken nga tradhtia, historia, dashuria, natyra dhe lufta...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR