Filma Me Titra Shqip: The Lodge

100 min 2020 6,4 / 72
Kategoria: Dramatik Horror Thriller
Viti: Jan 16, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 45,366
Shikime: 2246
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një njerkë e ardhshme do të kalojë pushimet me dy fëmijët e të fejuarit të saj në një fshat të largët. Ashtu si marrëdhëniet fillojnë të shkrijnë mes treshes, ndodhin disa ngjarje të çuditshme dhe të frikshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR