Filma Me Titra Shqip: The Lost Husband

0 min 2020 6,5 / 2
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Apr 10, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,85
Shikime: 2723
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Duke u përpjekur për të rikthyer jetën e saj, pas vdekjes së burrit, Libby dhe fëmijët e saj transferohen në fermën e hallës, në Teksasin qendror.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR