Filma Me Titra Shqip: The Photograph

106 min 2020 7,4 / 25
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Feb 14, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 24,872
Shikime: 3058
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një seri histori dashurish të ndërlidhura mes të shkuarës dhe të tashmes.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR