Filma Me Titra Shqip: Harry Potter and the Chamber of Secrets

161 min 2002 7,7 / 13277
Kategoria: Aventure Fantazi
Viti: Nov 13, 2002
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 40,73
Shikime: 2503
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Pasiqë Harri injoron paralajmërimet që të kthehet në Hoguarts, ai do të përballet me një seri sulmesh misterioze dhe me një zë të çuditshëm që do ta ndjek atë kudo që të shkoj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR