Filma Me Titra Shqip: Blush

6 min 2018 0 / 0
Kategoria:
Viti: Oct 30, 2018
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 0,992
Shikime: 892
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Përshkrimi i jetës seksuale, psikologjik dhe morale i një nëne të thjeshtë. Një film që sjell në ekran jetëm e një gruaje dhe tundimeve të saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR