Filma Me Titra Shqip: Enemy Lines

0 min 2020 7,7 / 5
Kategoria: Lufte Aksion
Viti: Apr 24, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 25,735
Shikime: 2206
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Nazistët mbajnë peng një shkencëtar, të aftë të prodhojë armë bërthamore. Fati i tij dhe i luftës do të varet nga misioni sekret i shpëtimit, i organizuar nga aleatët amerikano-britanikë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR