Filma Me Titra Shqip: Love Aaj Kal

141 min 2020 7,5 / 4
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Feb 14, 2020
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 10,72
Shikime: 3173
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy individë të ndryshëm në rrugëtimin e dashurisë, humbjes dhe jetës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR