Filma Me Titra Shqip: Once Upon a Time in America

229 min 1984 8,5 / 2895
Kategoria: Dramatik Krim
Viti: May 23, 1984
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 27,643
Shikime: 4718
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në një kohë të ndaluar një gangster çifut kthehet në Manhatanin lindor pas 30 vitesh ku duhet të përballet me fantazmat dhe pendimet e së shkuarës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR