Filma Me Titra Shqip: A Perfect Plan

78 min 2020 0 / 0
Kategoria: Aksion Krim Mister Thriller
Viti: May 1, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,379
Shikime: 3795
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Katër hajdutë famëkeq zgjohen në një depo të fortifikuar dhe detyrohen nga një hajdut mjeshtër dinak të planifikojnë dhe të kryejnë një vjedhje të jashtëzakonshme diamantesh.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR