Filma Me Titra Shqip: Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

141 min 2004 8 / 12998
Kategoria: Aventure Fantazi
Viti: May 31, 2004
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 35,216
Shikime: 1763
Pershkrimi
Harry, Ron dhe Hermione kthehen në Hogwarts për një vit tjetër të mbushur me magji. Harry vjen përsëri në fytyrë me rrezik përsëri, këtë herë në formën e të dënuarit të arratisur, Sirius Black — dhe i drejtohet profesorit simpatik Lupine për ndihmë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR