Filma Me Titra Shqip: Am I a Serial Killer

82 min 2019 6 / 1
Kategoria:
Viti: May 10, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,026
Shikime: 941
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë adoleshente viziton në burg mamanë e dënuar me vdekje dhe bie në një kurth të rrezikshëm që të marrë përsipër fajin për krimet e mamasë së saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR