Filma Me Titra Shqip: Arkansas

115 min 2020 6,5 / 12
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: May 5, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 72,224
Shikime: 2343
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Filmi mbledh së bashku tre dekada të historisë së trafikut të drogës në Jugun e largët. Eksplorohet cikli i dhunës që i kthen të rinjtë në kriminelë dhe të vjetrit në legjenda.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR