Filma Me Titra Shqip: Bamfaad

101 min 2020 7 / 1
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Apr 10, 2020
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 1,946
Shikime: 1435
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një histori dashurie e ndodhur në Allahabad mes Nejtit dhe Nelanit të cilët njihen rastësisht. Ata bëjnë zgjedhje të guximshme dhe të ecin mes vështirësive të jetës duke u mbështetur te dashuria...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR